/>

Elektronik Sektörü

Elektronik Sektörü

Günden güne hızlı bir ivme kazanan Elektronik sektörü ülke çapında dikkatleri üzerine toplamaktadır. Elektronik sektörü çok büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Bu hızlı sektörün en büyük kuralı müşteriye kadar ulaşan cihazların takibi, garantisi ve memnuniyetidir.

Elektronik cihazlarda yaşanan arıza ve sebeplerinin araştırılması AR-GE çalışmaların etkinliği ile kanıtlanmıştır. Sektör; pazarda çok hırslı, rekabet savaşları olan, pazarda en iyi şekilde markalaşma arzusunda olma mücadelesi veren ve ayakta kalmanın yolları da aramaktadır. Günden güne bu hızlı sektörün diğer sorunu elektronik çöplük haline de gelmeye başlamasıdır ve sektör bunun bilincinde olup yakından da takip etmektedir.

Elektronik sektörünü ERP12 olarak bizlerde yakından takip etmekteyiz.

Teknolojinin gelişiminden haberdar olmak zorundayız. ERP12; Elektronik sektörünün neresinde görev almaktadır sorusuna yanıtımız şu olacaktır. Erp12 olarak sektörün geniş yelpazesinde bizler varız.

Üretimden, satışa kadar geçen süreçlerde olmaya da devam edeceğiz.

Beyaz eşya, Gsm şirketleri, Bilgisayar Donanımı ve bazı elektronik sektöründeki firmalar için geliştirmiş olduğumuz ERP12; firmaların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Çok kısa olarak ERP12 işleyiş kısmından bahsedecek olursak eğer,

Seri numarası takibi,

Gsm mağazalarında (IMEI) numarası takibi, Sınırsız sayıda stok takibi, Barkod, Şubeli çalışmalarda internet koptuğunda offline çalışması, Anlık ciro izleme, Kar ve zarar analizleri, Kampanyaları sms ile tüketicilere bilgilendirme vb. özelliklerimiz mevcuttur.

Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin
google-site-verification=WWhDs6e2qzKSRc5D-BpwuRQaAoCBiqlfPXjzHTWvRCI
Elektronik Sektörü - ERP 12 BURSA DAĞITICI BAYİ ,Erp 12 bursa e adisyon , ERP12 Restoran Otomasyonu her büyüklükteki restoran, cafe, bar, fast food, paket servis, pastane, büfe kantin, fırın, lokanta, kulüp, dernek, sosyal tesis
erp12 bursa dağıtıcı bayii , Restoran ve Cafe sistemleri , Otel , Restoran ,Gece Kulubu zincir şube çözümleri Restoran Sistemi ve Programı,Erp12 bursa,Ücretsiz Restaurant Otomasyon Sistemi, Cafe & Bar Otomasyon Sistemi, Paket Servis Otomasyonu,
erp12 bursa dağıtıcı bayii , Restoran ve Cafe sistemleri , Otel , Restoran ,Gece Kulubu zincir şube çözümleri Restoran Sistemi ve Programı,Erp12 bursa,Ücretsiz Restaurant Otomasyon Sistemi, Cafe & Bar Otomasyon Sistemi, Paket Servis Otomasyonu, Adisyon Si