/>

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörünün ürün yelpazesi çok geniş ve günden güne gelişen bir durumdadır. Ülkemiz şartlarında ihracat, ithalat ve yur içi pazar satışlarında hızlı bir aktiflik içinde sektör yoluna devam etmektedir. Tekstil fabrikalarının üretmiş olduğu elyaf, iplik, kumaş sayesinde bir çok hedefleri ortaya koymuş, bu hedefleri de şartlar gereğince yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu zorlu yolda fabrikaların önemli olduğu anlaşılmış ve buna bağlı bütün pazarın ayakta kalma isteği artmıştır.

Fabrikaların üretmiş olduğu ürünleri pazarda satmak için kullandıkları kendi içindeki sistemleri genelde ana dağıtıcılar, bayilikler olmakla birlikte, Mağaza sektöründe de yer edinmektedirler.

Sektörün Zorlukları;

Markalaşma
Model değişimi
Operasyonel üretim aşamaları
Üretim kalite kontrol safhası
Sevkiyat
Kış ve yaz sezonlarına doğru bir şekilde hazırlanmaları,
Satışlarını hızlandırmak için geçmiş dönemdeki satış ve analizlerinin iyi yapılması
Ürünün vitrindeki duruş şekline kadar uzanan kolay gibi görünen fakat çok sayıda insanın çalıştığı bir sektör olarak sıralayabiliriz.

Bu sektöre ERP12 olarak katkılarımızı sıralayacak olursak eğer;

Fabrika Üretim ve Yönetim işleyişi,
Fabrika Mağazaları,
Fabrikanın Ana Dağıtıcıları, Bayileri,
Mağaza ve Müşteriye kadar olan kısmında bizler varız.
Teknolojinin gerekliliğini tartışmıyoruz fakat bütün sektörlerde olduğu gibi yönetimsel, satışa endeksli, stok mantığı ve hızlı raporlama şekilleri önemlidir.

ERP12 de daha çok işlevsellik söz konusudur. Ufak hesaplar yaparak günü kurtarmak, her zaman ertesi günü ne olacağını düşünmek yerine, yönetimsel ara yüzümüzle, enerjik yapımızla, hızlı geliştirdiğimiz sistemlerle yarınlara sizlerle birlikte yürümek en büyük amacımızdır.

Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin
google-site-verification=WWhDs6e2qzKSRc5D-BpwuRQaAoCBiqlfPXjzHTWvRCI
Tekstil Sektörü - ERP12 BURSA ,Erp12 bursa e adisyon , ERP12 Restoran Otomasyonu her büyüklükteki restoran, cafe, bar, fast food, paket servis, pastane, büfe kantin, fırın, lokanta, kulüp, dernek, sosyal tesis
Restoran ve Cafe sistemleri , Otel , Restoran ,Gece Kulubu zincir şube çözümleri Restoran Sistemi ve Programı,Erp12 bursa,Ücretsiz Restaurant Otomasyon Sistemi, Cafe & Bar Otomasyon Sistemi, Paket Servis Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Adisyon program
erp12 bursa dağıtıcı bayii , Restoran ve Cafe sistemleri , Otel , Restoran ,Gece Kulubu zincir şube çözümleri Restoran Sistemi ve Programı,Erp12 bursa,Ücretsiz Restaurant Otomasyon Sistemi, Cafe & Bar Otomasyon Sistemi, Paket Servis Otomasyonu, Adisyon Si